مقالات استوک

لپ تاپ استوک ارومیه ، کد تخفیف۱۰۰ هزار تومانی

لپ تاپ استوک

لپ تاپ استوک ارومیه ، مشتریان عزیز قرمز استوک از استان آذربایجان غربی با استفاده از کد تخفیف زیر می توانند از تخفیف ویژه خرید لپ تاپ استوک برای سبد های خرید بیشتر از 3.500.000 تومان استفاده کنند. این کد تنها برای مشتریانی که از استان آذربایجان غربی ثبت نام می کنند معتبر بوده و بدون محدودیت زمانی است.

کمی درباره ارومیه بدانید !

شهرستان ارومیه، مرکز آذربایجان غربی و یکی از مهمترین شهرهای این استان با جمعیتی بیش از 1 میلیون نفر در شمال غربی ایران واقع شده است. اکثریت جمعیت این شهرستان را ترک‌ های آذربایجانی و عده‌ای را نیز کردها و مسیحیان آشوری و ارمنی تشکیل داده اند. ارومیه از قدیمی ترین شهرهای ایران با قدمتی بیش از میلاد مسیح است. ارومیه در زبان ترکی از واژه شهر آب الهام گرفته و دریاچه معروف ارومیه نیز در این منطقه قرار دارد. ارومیه از شهرهای بسیار خوش آب و هوای ایران بوده و از وضعیت معتدلی از لحاظ دمای هوا به سر می برد. زمستان های این شهر سرد و تابستان هایش گرم است. در صورتی که این شهر را برای تفریح و گردشگری انتخاب کرده اید، قبل از سفر از آخرین وضعیت آب و هوای آن مطلع شوید.

کد تخفیف urmia100

راهنمای استفاده از کد تخفیف لپ تاپ استوک ارومیه

ابتدا در سایت ثبت نام کرده و پس از ورود به حساب کاربری، محصول مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید. با ورود به بخش تسویه، در بالای صفحه از قسمت ورود کوپن، کد تخفیف خرید لپ تاپ استوک اروپایی ارومیه، (urmia100) را وارد کنید تا مبلغ فاکتور شما تغییر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *