هوشمند پیش برو

فروش سازمانی با فاکتور

قرمزاستوک با نزدیک به 2 دهه فعالیت در زمینۀ فروش کامپیوتر و قطعات دیجیتال همواره به عنوان فروشگاهی پاسخگو نزد مشتریان خود شناخته می‌شود. این فروشگاه به منظور گسترش خدمات خود، اقدام به راه‌اندازی بخش اختصاصی فروش سازمانی نموده است که از طریق فرم موجود در انتهای این صفحه و خط اختصاصی فروش سازمانی می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

چرا قرمزاستوک؟
delivery

آماده‌سازی و ارسال سریع سفارش

با توجه به استقرار تیم اختصاصی فروش سازمانی در مجموعۀ قرمزاستوک تمامی سفارشهای سازمانی که ثبت و پرداخت شده باشند، در سریع ترین زمان ممکن پردازش شده و آمادۀ ارسال خواهند بود.

messagely-customer-service-apps
support

خط اختصاصی مشاوره و خدمات پس از فروش

تیم فنی و مشاورۀ اختصاصی فروش سازمانی با تجربۀ 17 سالۀ مجموعۀ قرمزاستوک در هر لحظه آمادۀ ارائۀ مشاورۀ فنی هستند تا همواره هر سازمان یا ارگانی که قصد خرید قطعات استوک را دارد بهینه ترین سیستم ممکن را براساس بودجۀ انتخاب شده به شما پیشنهاد دهند. در هر لحظه از روزهای کاری میتوانید با شماره گیری شماره تلفن 02191015795 یا خط مستقیم 09022235225 با واحد فروش سازمانی ارتباط برقرار نمایید.

guarantee

7 روز گارانتی طلایی به همراه 6 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش نقره ای

در صورتی که هرکدام از محصولاتی که خریداری کرده‌اید دچار مشکلی شد، می‌توانید تا 7 روز با خیال راحت آن را تعویض و یا تعمیر کنید آن هم بدون هیچ‌گونه هزینه اضافه‌ای! قرمزاستوک  به شما این اطمینان را می‌دهد که در صورت بروز هرگونه مشکلی،‌ شما را کمک نماید. پس از این مدت نیز به مدت 6 ماه تیم قرمزاستوک آمادۀ ارائۀ خدمت به شما عزیزان است تا بدون دغدغه ذهن خود را مشغول فرآیندهای اصلی سازمان خود کنید.

کارت گارانتی

برخی از مشتریان سرویس سازمانی قرمزاستوک

 برای استفاده از خدمات اختصاصی فرم زیر را پر نمایید

شماره تماس:  02191015795

خط اختصاصی فروش سازمانی:  09022235225

 

قرمزاستوک در شبکه‌های اجتماعی:

 

اگه کسی رو نداری راهنمایی ات کنه، این فرم رو پرکن ما کنارتیم 😉

اگر کسی رو نداری که برای خرید راهنمایی ات کنه، این فرم رو پرکن ما کنارتیم 😉

تماس 👈

شبکه های اجتماعی 👈

واتساپ 👈