خدمات قرمز استوک

ضمانت هفت روزه قرمز استوک

ضمانت هفت روزه قرمز استوک

ضمانت هفت روزه قرمز استوک

ضمانت هفت روزه پس از اولین خریدتان از فروشگاه قرمز استوک به شما داه میشود،و شما وارد لیست مشتریان ما خواهید شد و این سرآغاز ارتباطی طولانی خواهد بود.

با خرید از فروشگاه قرمز استوک، فقط قیمت‌های موجود بر روی سایت را پرداخت می‌کنید و هیچ هزینه اضافه اعم از مالیات و… را پرداخت نخواهید کرد .همچنین ملزم به خرید هیچگونه لوازم جانبی و نرم‌افزار در کنار محصول نخوهید بود و قیمت سایت (برای همه محصولات)، قیمت نهایی (قیمت آخر) می‌باشد. همچنین هزینه ارسال هم رایگان هست و بابت ارسال شما هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد.

قرمز استوک، کالاهایی را برای عرضه انتخاب می‌کند که از نظر کیفیت در حد مطلوبی قرار داشته باشند، حتی اگر نام و برند آنها شناخته شده نباشد. تمامی کالاهای موجود درقرمز استوک، قبل از آنکه برای فروش عرضه شوند، از نظر کیفیت و کارایی محصول و همچنین اعتبار شرکت توزیع کننده‌ی آن، بررسی و کنترل می‌شوند.


مطالب فوق پیش نیازی بود برای دادن این ضمانت به شما:

تعویض کالا تا 7 روز پس از خرید در صورت معیوب بودن (7 روز از زمان رسیدن محصول به دست خریدار)با شرایط زیر:

تفاوت کالای استوک ارسالی با کالای داخل سایت

مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت قرمز استوک، با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. (برگشت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

در صورت گران فروخته شدن کالای استوک به شما

محصول با قیمتی  بالاتر از قیمت اکثریت فروشندگان بازار، عرضه شده باشد.  (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ – دارای شرایط ذیل)

  1. ​با توجه به تغییرات سریع برخی محصولات مثل گوشی تلفن همراه، قیمت موبایل مشمول این بند نمی شود. حتی ممکن است قیمت ها هر ساعت تغییر کنند. قیمت برخی محصولات از جمله موبایل‌ها با سود ثابتی از جانب قرمز استوک عرضه می شوند اما ممکن است قیمت ارائه محصول توسط تامین کنندگان به قرمز استوک، در روز چندین بار تغییر کند.
  2. در هنگام مقایسه قیمت‌های قرمز استوک، حتما به مشخصات محصول، لوازم جانبی و تعداد آنها دقت فرمایید.

تقلبی بودن کالای خریداری شده

در صورت ادعای قرمز استوک به اصل و اورجینال بودن محصول، ​محصول اصل نباشد کالای شما داری ضمانت هفت روزه ما میشود. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

اگر کالای خریداری شده ناقص یا آسیب دیده باشد

کالای خریداری شده از مجموعه قرمز استوک، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد. (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ – دارای شرایط ذیل)

اجباری بودن ضمانت نامه همراه کالای خرید شده

اجناسی که دارای گارانتی هستند می بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده پاسخگو بوده و قرمز استوک نیز پیگیر روند خدمات شرکت گارانتی کننده به شما خواهد بود. تصمیم شرکت گارانتی کننده، تصمیم نهایی است و قرمز استوک هیچ دخل و تصرفی برای تغییر دستور و صلاحدید شرکت گارانتی کننده، ندارد.

موارد فوق ممکن است نیاز به هماهنگی با متخصصین فنی و یا شرکت گارانتی کننده داشته باشد و شاید این هماهنگی تا 5 روزکاری زمان نیاز داشته باشد.

 شرایط برگشت کالای خریداری شده

چنانچه بعد از خرید آنلاین، به هر دلیل از خرید خود پشیمان شدید: (عودت ممکن است با کسر مبلغ حمل باشد – دارای شرایط ذیل)

  1. می بایست قبل از آنکه کالا توسط قرمز استوک برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی با شماره تلفن ۰۳۴۳۲۷۳۹۶۱۱ اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود. چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان، خواستار عودت آن باشید،بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی قرمز استوک اطلاع دهید.  فقط کالاهایی قابل ارجاع هستند که بسته بندی آنها باز نشده باشد و هیچ گونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته بندی درج نکرده باشید.
  2.  کالاهای سالم فقط در صورت باز نشدن بسته بندی اصلی آنها، امکان عودت دارند. هزینه های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه ی عودت توسط خریدار، به عهده ی خریدار خواهد بود. قرمز استوک همیشه مبلغی کمتر از مبلغ واقعی هزینه ی حمل را برای ارسال کالا برای مشتریانش در نظر می گیرد و هنگام عودت محصول تحت شرایط این بند، هزینه ی واقعی (طبق اسناد و فاکتورهای معتبر و رسمی دریافتی از پیک یا پست) که قرمز استوک برای حمل پرداخت کرده است را از مبلغ فاکتور کسر کرده و مابقی را عودت می دهد.
  3. برخی کالاها به دلیل شرایط خاصی که دارند (مثل ثبت به نام خریدار در شرکت های مادر و یا ثبت در سیستم ها و سایت های شرکت های تولیدکننده به نام خریدار) و امکان عودت حتی در صورت آکبند بودن و استفاده نشدن را ندارند.
  4. امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و قرمز استوک از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *